Водианов Ивана - успешан бодибилдер Русија

Водианов Ивана почела да активно учествују у такмичењима руског Купа 2002. године. Он је играо на турниру и могло би се поносе првог места на отвореном категорији "јуниора" у номинацији "бодибилдинг".

Након тога, 2003. године, вода Ивана такмичили у два турнира: први - Мосцов цуп, у којој је успео да се седмо место у категорији за мушкарце и 87, 5 кг. Номинација наравно, бодибилдинг. Други - чашу Московској области. Овде је био у стању да освоји пето место у мушком бодибилдингу у тежини категорији до осамдесет седам килограма.

Цареер Девелопмент

У 2010. години, Ивана Водианов освојила шест турнира:

• Куп Липецкаа регион. Водианов освојила мушкарца групу бодибилдингу у категорији до 90 кг.
  • Москва првенство бодибилдинг. Спортиста је освојио мушки групу у тежини категорији до 90 кг.
  • Куп Мосцов регион. Водианов освојио мушки Група, тежина - до 90 кг.
  • Куп Волга ФД. Иван свепт до победе у тежини категорији до 90 килограма.
  • Риазан регион бодибуилдинг Цуп. Он је победио у категорији преко 85 килограма.
  • Куп Самара регион. Освојио сам у категорији до 90 кг.

Сада Познато је да многи Водианов Иван, бодибилдинг - то је област у којој је могао да постигне значајан успех. Први места у разним турнирима и такмичењима речито потврђују статус спортиста. Међутим, рекорд Ивана има не само сјајне победе. Москве куп је освојио девето место у тежини категорији до 85 килограма у "бодибилдинг". И у Бранској региону, био је у стању да заузме трећу позицију у шампионату. Спортиста суочени са пристојном конкуренције, али ипак је успео да превазиђе многе такмичара.

Даљи напредак

У 2011. је учествовао у борби за Калининград Регион воде Ивана купа. Бодибилдинг - његов омиљени спорт. Водианов победио у категорији преко деведесет килограма. Куп Липецк област - је прво место у категорији тежине од деведесет килограма. Он је учествовао у Рибинск првенству. Поражен у бодибилдингу, тежина категорија - више од осамдесет и пет килограма.

Водианов Ивана је трећу позицију на московском Цуп, у категорији до 90 кг, као билдери. Током своје каријере, а велики шампион учествовали у Купу Русије, Риазан и Риазан региону. Играо је у Волгограду такмичењима и био је награђен у различитим других. Сваки пут је био умешан у жестоком конкуренцијом, али очајнички жеља да се победи није дозвољено Иван да повратим. Сваки пут када бодибилдер постићи још већи успех, освајао титулу и ауторитет. Данас је више није почетник и да даје савете о припреми. Али не траже тајне и специјалне методе припреме Водианова. Као што је наведено од стране спортисте: "Кључ успеха - да ради са пуним посвећеношћу!"

Први цлассес

Иван Водианов, обука која је почела са хоме бум неколико година упорно отишао у свом циљу. Као референца у време када је изабрао Јеан-Цлауде Ван Дамме. Чврсто ради борилачке вештине спортиста знао сасвим у стању да постигну исти градити, као филмска звезда.

У двадесет година, први пут Ивана је почела да похађа "љуља". Назовите то професионална занимања била прилично тешка, а ускоро бодибилдер отишао у потрази за новим уточиште. Убрзо је млади спортиста имао среће да се у озбиљном клубу који је посјетило такве личности као што Сергеи Схелестов и чланови "Алфа" групе. Убрзо обећавајући бодибилдер, рекао је један од тренера и позвани да се укључе у заједнички. Дакле, за Ивана започео ову обуку, а само осам месеци касније, он је говорио на ВВФ догађају.