Гимнастичарка Ана Кудравцева: биографија, достигнућа, награде и забава чињенице

Артистиц Гимнастицс - спорт у којем спортисти почињу каријеру у младости, и завршна обрада, једва превазилажења двадесет година у иностранству. Траума, тешка стрес раде свој посао. У лице девојку као Иана Кудриавтсева, ритмичка гимнастика изгубила једног од најбољих спортиста у последњих неколико година.

Због повреде ногу озбиљне девојке завршио са спортом, само је напунио деветнаест. Међутим, за кратко време да је сијала, Ана Кудравцева је постао вишеструки светски и европски првак, освајач Олимпијских игара и остао у сећању љубитељима спорта као један од најважнијих елегантних гимнастичара.

Од базена у теретану

Јунакиња приче - Мусковит, рођен у септембру 1997. године. Врло често деца познатих спортиста поновити судбину родитеља и посвети свој живот да га спорту. Није побегао своју судбину и Иана Кудриавтсева. Вежбање, међутим, није одмах верили за будући шампион.

Ћерка познатог пливача Виктор Кудриавтсев, она у почетку ангажовани у пливању у укупном развоју групе.

Међутим, у четири године, девојка се даје један дио ритмичкој гимнастици. Јана отац, као бивши спортиста, знао шта луди оптерећење чека своју ћерку у спорту и био је првобитно противио да је озбиљно почео да води случај. Међутим, тренери су успели да га убеде да Иан има велику будућност, и он је пристао. Стручног штаба легендарног Ирина Винер-Усманова је још један суперталантливуиу спортиста под своје окриље.

Тхе Јуниор постићи

У доби од 11 година, Нов Кудравцев, тежина и раст који је увек био близак идеалном за ритмичкој гимнастици (на врхунцу каријере са растом од 170 цм спортисте тежине 47-48 кг), почео да поступа у јуниорској конкуренцији. Од самог почетка, она је научила све своје победе. Она има златне медаље на такмичењима у Дмитров, Самара и Казан.

Од 2011. године, Јул Кудравцев почео да представља заставу Русије у иностранству. У тој години, паралелно са такмичења сенорок на Светском купу, који је одржан такмичења међу јуниорима.

У разговору са Аверин сестре, жена добила конкуренцију тим. Ова награда Иан додао индивидуалну златну медаљу у вежбама са обручу и клубовима.

У 2012. години спортиста учествовао у јуниорском Европском првенству. Опет, победа у такмичењу тимова, ау привјесак - злато у кугли вежбама. Такође, на рачуну Ана Кудриавтсева - Јуниор Ворлд Цуп, победила у Песаро.

Најмлађи прима цалистхеницс

Адулт спортиста каријера почиње 2013. године. У једном тренутку на Гранд Прик, који је одржан у Москви, Ана Кудравцева освојио убрзање око, вежбе са лоптом и клубовима. Ове награде додаје бронзу на обруч.

У истој години Џон поставила нови достигнућа у уметничкој гимнастици, постао најмлађи спортиста икада победити у овим турнирима. То се десило када је гимнастичарка освојила турнир, који је одржан у Софији. Иана Кудравцева постала прва у све око, премлаћивања и љубавнице турнира Силвија Митева, и саиграч Маргарита Мамун. Такође је екстрахује победу у остваривању са обруча и клубовима, али и - за бронзану траком.

Ахеад Алине Кабаева

Светско првенство Први је највише прави тест за Иана Кудриавтсева. Током говора на траку стално прекида музике, које би могле довести младе спортисте из колотечине. Међутим, то није спречило Ана показују најбоље резултате и освоји златну медаљу. Поред тога, прво место је узела у вежбама са клубовима и на златних медаља додао сребро за лопту и обруч.

Најзначајнији догађај десио у све око финалу. Иана Кудравцева, што није ни окренуо шеснаест, победи све искусне девојке и постати апсолутни шампион света. Дакле, то је превазишао легендарног Алина Кабаева, постао најмлађи светски шампион у све око.

Следећа Ана Кудравцева сезона почетак није гладак. Уместо победа, који су сви користе, затим сребрних и бронзаних медаља на првом Светском купу. Међутим, према Ирина Винер, ипак остао један од лидера тима, заједно са Маргарита Мамун. До средине сезоне се развела озбиљно и поново почео да узме награду, један за другим.

Светско првенство у Турској постао светао финале ове године, када је Џон освојио чак пет златних медаља, укључујући и све око себе, поновити прошлогодишње победе. У исто гимнастици турнира освојио специјалну награду као најелегантније спортисте.

Тхе Олимпиц сеасон

На крају 15. године Јан Кудриавтсева озбиљно повредио ногу и вратио дуже време. Због тога, она постепено ушла у олимпијску сезону, ограничавање њиховог учешћа у наступима. Ипак, и ове године она узима златну медаљу на почетку Светског првенства у Ташкент, Казан, Софији. Почевши од 2013. године на првој линији рејтинга најјачих гимнастичара увек Ана Кудравцева. Олимпијада 2016 је коначно запечатио титулу најјаче, "Тхе Артист" сваке четири године.

Међутим, као иу 2000. у случају Алина Кабаева у Сиднеју, тамо интервенише фаталну несрећу. Као што Кабаева 2000. Кудравцев се сматра главни фаворит такмичења. Међутим, на крају вежбе са клубовима признаје губитак објекта.

Ова грешка кошта њено прво место. Кудравцева одлази Рио само са сребрном медаљом.

Завршни кратак, али сјајну каријеру,

На једном од турнира у 15. години Јан претрпео озбиљну повреду стопала. Са ове повреде, она је отишла на Светском првенству у Штутгарту, где је, и поред бола, освојио чак пет златну медаљу. Тек на крају такмичења, она је апеловао на клинику, где је дијагностициран прелом једног од костију стопала.

Опоравак, Мар Кудравцев моћи да наступи на Олимпијским играма, што је у стању да победи сребрне медаље.

Након тога, лекари су открили да се таква несрећа може догодити у њеној десној нози. У новембру Ирина вина је рекао да би њени трошкови у пензију. На крају године спортиста обавестио Међународну Гимнастицс Федерацију. Тако је окончано сјајну каријеру једног од најјачих гимнастичара у последње време.

Приватни живот

Као и код сваког младог атрактивне девојке Ана Кудравцева је под опсадом навијача. Јавност је постала позната по свом љубавној вези са кошаркашком ЦСКА Кулагин. Профили деце у "Инстаграме" били су прекривени фотографијама међусобно и изјава љубави. Спортиста није део са Т-схирт Арми кошаркашког клуба са вољеном бројем. Међутим, у једном тренутку, све фотографија кошаркаш нестала са страница за друштвено умрежавање Иана.

Ускоро гласине да је велики гимнастичарка расцеп са ветровитом љубавницом због његових бројних издаја.

Али не за дуго туговао Кудравцева сама. Ускоро у њеном животу, нови избор. Иана Кудравцева и Артур Усупов, сада један од најпознатијих спортских парова. Везиста "Зенит" није толико богата награда, јер је лепа девојка, али његова каријера је у пуном цвату, а он има времена да ухвати корак са њом.

Иана Кудравцева - један од најјачих гимнастичара у последњих десет година. И иако је њена каријера била кратког века и била је приморана да заврши рано спорту због повреде, такмичар ће се увек сећати сву своју грациозност и елеганцију.